Tento web používá k poskytování služeb, pro marketingové účely a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace
CZ EN
  +420 222 745 047
18
lis

Virtuální sídla

Proč si založit virtuální sídlo?

Pronájmy virtuálních sídel zažívají boom. Jednu adresu si pronajímá více podnikatelů nebo firem se všemi výhodami, které z toho plynou. Proč je virtuální sídlo chytrou volbou? A máte si ho pořídit taky?

Adresa zvyšuje důvěru

Většina virtuálních sídel se nachází v Praze nebo v Brně. Proč v tak velkých městech? Prestižní adresa působí velmi důvěryhodně a na první pohled přidává podnikateli nebo společnosti v očích zákazníků na důležitosti. Někteří obchodní partneři dokonce přímo vyžadují, aby společnost měla sídlo v hlavním městě a ne v neznámé vísce kdesi na okraji republiky. Tento požadavek je zcela logický.

Buďte efektivní a ušetřete

Začínající podnikatelé řeší často náklady na podnikání a přemítají, jak je srazit na minimum.  Proč dávat peníze do pronájmu kanceláře nebo dokonce kancelář kupovat, když ji nepotřebujete využívat každý den? Část živnostníků pracuje z domova a stačí jim k tomu pouze notebook. V takovém případě zvyšuje pronájem klasické kanceláře zbytečně náklady. Virtuální sídlo proto představuje výhodnou volbu.

Měsíčně díky virtuálnímu sídlu ušetříte až několik tisíc korun. Na jeho adresu vám bude chodit i korespondence. Pověřený pracovník vaši poštu převezme a 2-3x do týdne vám ji přepošle, kam budete chtít. Nebo si korespondenci vyzvedněte osobně. Opět tak ušetříte náklady, tentokrát za dosílky u České pošty.

Proč tedy přistoupit k virtuálnímu sídlu?

Virtuální sídlo je ideálním řešením pro fyzické i právnické osoby. Měsíční pronájem je levný. Sídlo si pronajmete pouze na dobu, kterou skutečně potřebujete. Nemusíte se nesmyslně vázat dlouhodobými smlouvami. 

Získejte virtuální sídlo rychle a snadno. Pronájem vyřídíte online nebo po telefonu. Ihned po podepsání smlouvy vám poskytovatel zapíše virtuální sídlo do obchodního rejstříku.

RSS Článků

Virtuální sídla

Sídlo v Praze od 358 Kč měsíčně

Vyřídíme na počkání

Mám zájem o virtuální sídlo

Ready-made společnosti

Společnosti s.r.o. nebo a.s.
již za 9 900 Kč

Vyřídíme do 1 hodiny

Mám zájem o ready-made společnost

Založení společnosti

Sídlo v Praze od 6 900 Kč

Vyřídíme do týdne

Mám zájem o založení společnosti
 
Transparetní ceny

Žádné skryté poplatky. Cenu, kterou si zde spočítáte, garantujeme.

 
Krátkodobé smlouvy

Nemusíte se vázat na déle, než potřebujete. Nabízíme i krátkodobé smlouvy.

 
Vyřízení do 1 hodiny

Smlouvu a podklady pro OR vám připravíme do 1 hodiny. Lze vyřešit i korespondenčně.

 
Žádné dosílky

Nemusíte platit a obnovovat dosílky u České pošty. Vaši korespondenci vám přepošleme. 2-3x týdně.