Tento web používá k poskytování služeb, pro marketingové účely a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace
CZ EN
  +420 222 745 047

Založení akciové společnosti

Služba založení akciové společnosti je určena pro ty, kteří mají zájem o založení akciové společnosti na míru.

Akciová společnost založená na míru není v okamžiku prodeje zapsána v OR, nemá IČ a vy musíte složit základní kapitál. Tím se se liší od ready made společnosti, který je založena za účelem dalšího prodeje a všechny tyto náležitosti již splněné má. Výhodu představuje fakt, že jste jako první orgán uveden v obchodním rejstříku vy a ne naše společnost. Máte také možnost vytvořit si individuální konfiguraci společnosti. Sami si zvolíte, zda chcete monistický či dualistický systém, jaký počet a druh statutárů (představenstvo nebo generální ředitel), počet členů dozorčí rady, výše ZK, počet a druh akcií atp.

Založení společnosti již
za 39 900 Kč

  Mám zájem o založení
 

Okamžitě vás zapíšeme do OR

Společnosti vám založíme během jediné schůzky a po dodání všech dokumentů vás rovnou u nás zapíšeme do OR.

 

Založili jsme přes 400 společností

Klienti nám důvěřují již od roku 2004. Dopřejte si luxus v podobě profesionálního podnikatelského servisu.

 

Ušetříme vám týden času

Notář, živnostenský úřad, banka, obchodní rejstřík… co ještě musíte zařídit? Nic. Vše nechte na nás, postaráme se o to.

 

Vyhovíme každému

Založíme společnost na míru každému klientovi. Máte speciální požadavek? My jej vyřešíme.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám bezplatně pomůžeme se všemi otázkami. Náš specialista se vám ozve co nejdříve.
Mám zájem o založení společnosti na míru

 

Průběh založení akciové společnosti

  1. K založení akciové společnosti na míru vám nabízíme také službu poskytnutí virtuálního sídla. Pokud si pronajmete sídlo na minimálně 12 měsíců, získáte zároveň s ním zvýhodněnou cenu a nebudete platit poplatek ve výši 3 000 Kč vč. DPH. Prohlédněte si seznam našich virtuálních sídel zde. Slevu 20 % oproti ceníku a další slevy získáte, pokud si zvolíte delší než kvartální předplatbu. Díky kombinaci různých slev se konečná sleva může vyšplhat až na 36 %.
  2. Vyplňte on-line objednávku, kde uvedete, zda virtuální sídlo chcete a na jak dlouhou dobu. Objednávku nám můžete zadat také telefonicky nebo e-mailem.
  3. Obratem vás kontaktujeme a připravíme veškeré potřebné podklady pro založení vaší akciové společnosti na míru. Stejně tak nachystáme dokumenty pro jmenování jednatelů, registraci živnosti a umístění sídla. Pro založení společnosti, resp. sepsání její zakladatelské listiny a stanov je nutná přítomnost notáře. Podle jeho časových možností bude určen termín schůzky, který proběhne v naší kanceláři na adrese Těšnov 5, Praha 1.
  4. Jakmile notář podepíše všechny dokumenty, zakladatelskou listinu a stanovy, necháme zapsat všechny požadované živnosti do ŽR a posléze i do OR. Poté, co bude společnost zapsána do OR, můžete za ni jednat/podepisovat/fakturovat. Živnostenský odbor i obchodní rejstřík vyřídí podání do 5 pracovních dnů. Tuto lhůtu má každý úřad zvlášť a začíná běžet dnem, který následuje po podání dokumentace. Rychlejší lhůtu nejsme schopni garantovat.
  5. Na základě existující zakladatelské listiny a před podáním žádosti do obchodního rejstříku je vaší povinností složit základní kapitál do banky a doručit nám potvrzení o složení vkladu.
  6. Službu výkonu funkce statutárních nebo dozorčích orgánů nebo odpovědných zástupců neposkytujeme.
  7. Po zápisu společnosti do OR budou jednatelům doručeny přístupové údaje do datové schránky. Představenstvo/statutární ředitel má povinnost společnost registrovat k dani z příjmu, popř. jiným daním.
Můžete nás ihned kontaktovat
Naši odborní konzultanti
Vám rádi zodpoví veškeré dotazy
 
+420 222 745 047
Kde nás najdete?
 
Těšnov 5 (2. patro)
11000 Praha 1
  Všechny kontakty
 
Transparetní ceny

Žádné skryté poplatky. Cenu, kterou si zde spočítáte, garantujeme.

 
Krátkodobé smlouvy

Nemusíte se vázat na déle, než potřebujete. Nabízíme i krátkodobé smlouvy.

 
Vyřízení do 1 hodiny

Smlouvu a podklady pro OR vám připravíme do 1 hodiny. Lze vyřešit i korespondenčně.

 
Žádné dosílky

Nemusíte platit a obnovovat dosílky u České pošty. Vaši korespondenci vám přepošleme. 2-3x týdně.