Tento web používá k poskytování služeb, pro marketingové účely a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace
CZ EN
  +420 222 745 047

Založení společnosti s ručením omezeným

Služba založení s.r.o. je určena pro ty, kteří mají zájem o založení společnosti na míru. Prvním krokem je tedy určitě rozhodnutí, zda máte zájem o koupi ready made společnosti s ručením omezeným nebo o její založení na míru.

Hlavním rozdílem oproti koupi ready made společnosti (která je založena výhradně za účelem dalšího prodeje) je, že společnost není v okamžiku prodeje služby zapsána v OR, nemá IČ a klient musí složit základní kapitál. Výhodou naopak je, že je možné vytvořit individuální konfiguraci společnosti (počet společníků, statutárů, výše ZK, struktura podílu atp.), a dále, že v obchodním rejstříku je jako první společník uveden právě klient - zakladatel, nikoliv naše společnost.

Založení společnosti již
za 6 900 Kč

  Mám zájem o založení
 

Okamžitě vás zapíšeme do OR

Společnosti vám založíme během jediné schůzky a po dodání všech dokumentů vás rovnou u nás zapíšeme do OR.

 

Založili jsme přes 400 společností

Klienti nám důvěřují již od roku 2004. Dopřejte si luxus v podobě profesionálního podnikatelského servisu.

 

Ušetříme vám týden času

Notář, živnostenský úřad, banka, obchodní rejstřík… co ještě musíte zařídit? Nic. Vše nechte na nás, postaráme se o to.

 

Vyhovíme každému

Založíme společnost na míru každému klientovi. Máte speciální požadavek? My jej vyřešíme.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám bezplatně pomůžeme se všemi otázkami. Náš specialista se vám ozve co nejdříve.
Mám zájem o založení společnosti na míru

 

Průběh založení společnosti s ručením omezeným

  1. Rozmyslete si, zda máte zájem využít zároveň služby poskytování virtuálního sídla. Pokud ne, nebude pro Vás platit zvýhodněná cena a budeme Vám účtovat příplatek ve výši 3000 Kč vč. DPH. Příplatek se platí i v případě, že si vyberete naše virtuální sídlo avšak uhradíte dopředu na méně než 12 měsíců. Seznam námi poskytovaných sídel naleznete zde. Poskytneme Vám slevu ve výši 20% oproti ceníkové slevě a dalších slev lze dosáhnout v případě volby delší než kvartální předplatby. Slevy lze kombinovat a tím dosáhnout až 36% slevy.
  2. Vyplňte on-line objednávku, kde uvedete výše požadované údaje. Pokud Vám nevyhovuje odeslání objednávky on-line, je samozřejmě možné nás oslovit telefonicky či e-mailem.
  3. Na základě těchto údajů Vás budeme kontaktovat a připravíme veškeré potřebné podklady pro založení společnosti s ručením omezeným, jmenování jednatelů, registraci živností a umístění sídla. Pro založení společnosti, resp. sepsání její zakladatelské listiny/společenské smlouvy je nutná přítomnost notáře. Především podle jeho možností bude určen termín schůzky, který proběhne v naší kanceláři - Těšnov 5, Praha 1.
  4. Po podpisu všech dokumentů a sepsání zakladatelského dokumentu notářem zařídíme nejprve zápis všech požadovaných živností do ŽR a následně zápis všech skutečností do OR. Za společnost s.r.o. lze jednat/podepisovat/fakturovat až od jejího zápisu do OR, dříve nikoli. Živnostenský odbor i obchodní rejstřík mají na vyřízení podaní 5 pracovních dnů, a to každý zvlášť, přičemž lhůta začíná bežet dnem následujícím po podání dokumentace. Rychlejší lhůtu nejsme schopni garantovat.
  5. Před podáním žádosti do obchodního rejstříku je nutné složit základní kapitál do banky a doručit nám potvrzení o složení vkladu. To lze provést až na základě existující zakladatelské listiny a je to povinností klienta.
  6. Službu výkonu funkce statutárních orgánů nebo odpovědných zástupců neposkytujeme.
  7. Po zápisu společnosti do OR budou jednatelům doručeny přístupové údaje do datové schránky, jednatel má povinnost společnost registrovat k dani z příjmu, popř. jiným daním.
Můžete nás ihned kontaktovat
Naši odborní konzultanti
Vám rádi zodpoví veškeré dotazy
 
+420 222 745 047
Kde nás najdete?
 
Těšnov 5 (2. patro)
11000 Praha 1
  Všechny kontakty
 
Transparetní ceny

Žádné skryté poplatky. Cenu, kterou si zde spočítáte, garantujeme.

 
Krátkodobé smlouvy

Nemusíte se vázat na déle, než potřebujete. Nabízíme i krátkodobé smlouvy.

 
Vyřízení do 1 hodiny

Smlouvu a podklady pro OR vám připravíme do 1 hodiny. Lze vyřešit i korespondenčně.

 
Žádné dosílky

Nemusíte platit a obnovovat dosílky u České pošty. Vaši korespondenci vám přepošleme. 2-3x týdně.