Tento web používá k poskytování služeb, pro marketingové účely a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace
CZ EN
  +420 800 44 22 33
Poradíme Vám +420 800 44 22 33

O nás

Společnost Prague Business Office s.r.o. se exkluzivně zaměřuje na poskytování firemních sídel, pronájem zasedacích místností a další související podnikatelský a právní servis. Naším cílem je poskytovat kvalitní a potřebné služby pro podnikatele, kterým tak usnadňujeme mnohdy složitý a časově náročný legislativní i byrokratický proces všemožných změn. Naším krédem je rychlost, profesionální komunikace a především transparentnost cenové nabídky. Společnost Prague Business Office s.r.o. vznikla v roce 2004 vyčleněním specifického know-how z advokátní kanceláře JUDr. Vladimír Szaba s cílem zlepšování poskytovaného servisu a další profesionalizace. Naše druhá společnost, Prague Business Companies s.r.o., pod jejíž hlavičkou je provozován prodej ready-made společností, vznikla na základě vzrůstající potřeby našich klientů. Produkt zakládání a prodeje ready-made společností vznikl v roce 2009 a v současné době je plnohodnotnou součástí našeho portfolia služeb.Marek Benda

Marek Benda

Sales & Product Manager

Marek má na starosti všechny činnosti, které činí naší klientelu spokojenou. Odpovídá za zajištění chodu společnosti, jak v oblasti vnitřních procesů, tak i směrem k zákazníkům a obchodním partnerům. Marek je absolventem bakalářského studia na Vysoké škole obchodní, o.p.s., má šestileté pracovní zkušenosti v oblasti komunikace, obchodu a podnikání v cestovním ruchu ve společnosti AVE a.s. a nyní již více jak tříleté pracovní zkušenosti v plnění a realizaci veškerých požadavků našich klientů týkajících se startování, průběhu, eventuálně ukončování jejich podnikání.

 
+420 222 745 047
 
benda@pbo.cz
Julie Koudelková

Julie Koudelková

Asistent prodeje a vymáhání pohledávek

Julie se především stará o naše stávající klienty, řeší správu aktivních sídelních smluv a lze se na ní obrátit i v případě dotazů ohledně veškerých nabízených služeb a produktů naší společnosti.

Dále má pod palcem veškerou korespondenci našich klientů, vyzvedávání obyčejných i doporucených dopisů a následné přeposílání. Také pravidelně aktualizuje seznamy přibývajících firem, které jsou vyvěšovány na schránky. Pokud by jste tedy měli jakykoli dotaz či problém ohledně pošty, neváhejte se jí na cokoli zeptat.

Julie má na starosti také záležitost nemilou, ale bohužel potřebnou. Jedná se o proces vymáhání pohledávek. Jesliže jste se dostali do svízelné situace a došlo k prodlení v úhradě, neváhejte se na ni obrátit.

 
+420 222 745 046
 
koudelkova@pbo.cz
Katka Steinzová

Katka Steinzová

Účetní oddělení

Katka má na starosti účetní záležitosti obou našich společností - Prague Business Office s.r.o. i Prague Business Companies s.r.o. Máte-li tedy dotaz na fakturu či platbu, neváhejte se na ni obrátit.

 
+420 222 745 041
 
steinzova@pbo.cz
Naďa Rysková

Naďa Rysková

Jednatelka

Hlavní zodpovědností Nadi je finanční řízení a celofiremní strategie společnosti.
V roce 2003 Naďa založila internetovou cestovní agenturu NetTravel.cz, kde v letech 2003-2009 byla spolumajitelkou a ředitelkou. Právě z NetTravel.cz do naší společnosti přináší bohaté zkušenosti s finančním řízením a managementem.

 
+420 222 745 041
 
ryskova@pbo.cz
Jan Staněk, MBA, LLM

Jan Staněk, MBA, LLM

Jednatel

Honzovou kompetencí je celofiremní strategie a oblast IT.
Honza je specialista v oblasti managementu a IT infrastruktury. Během více než desetileté praxe v oboru působil jako IT konzultant a manažer v bankovním a obchodním sektoru - Accenture, Česká spořitelna, 12Snap.com, Prague Business Journal. V letech 2002-2005 byl spolumajitelem a ředitelem společnosti Explorer a.s, významného poskytovatele webhostingových služeb v ČR, a v letech 2005-2009 spolumajitelem a ředitelem internetové cestovní agentury NetTravel.cz.

 
+420 222 745 041
 
stanek@pbo.cz
 
Transparetní ceny

Žádné skryté poplatky. Cenu, kterou si zde spočítáte, garantujeme.

 
Krátkodobé smlouvy

Nemusíte se vázat na déle, než potřebujete. Nabízíme i krátkodobé smlouvy.

 
Vyřízení do 1 hodiny

Smlouvu a podklady pro OR vám připravíme do 1 hodiny. Lze vyřešit i korespondenčně.

 
Žádné dosílky

Nemusíte platit a obnovovat dosílky u České pošty. Vaši korespondenci vám přepošleme. 2-3x týdně.