Tento web používá k poskytování služeb, pro marketingové účely a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace
CZ EN
  +420 222 745 047

O nás

Pod značkou Prague Business Office exklusivně nabízíme legislativně podnikatelský servis. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby pro podnikatele, kterým tak usnadňujeme mnohdy složitý a časově náročný legislativní i byrokratický proces všemožných změn. Můžete od nás očekávat rychlost, zkušenosti, profesionální komunikaci a v neposlední řadě transparentnost cenové nabídky.

Mezi naše služby patří zakládání společností na míru, prodej ready made společností, poskytování firemních sídel, pronájem zasedacích místností, zajišťování změn ve společnostech, ať už z hlediska změn v obchodním či živnostenském rejstříku nebo z hlediska zápisů z valných hromad, notářských zápisů atp. Dále jsme schopni zastřešit vedení účetnictví včetně daňového poradenství, poskytujeme právní pomoc s registrací k DPH, ale nabízíme i další činnosti poskytované na míru dle potřeb našich klientů.

Společnost Prague Business Office s.r.o. vznikla v roce 2004 vyčleněním z advokátní kanceláře JUDr. Vladimír Szaba s cílem zlepšování poskytovaného servisu, tato společnost zašťituje firemní sídla, zakládání společností a změny v již existujících společnostech a v rejstřících. Naše druhá společnost, Prague Business Companies s.r.o., pod jejíž hlavičkou je provozován prodej ready-made společností, vznikla na základě vzrůstající potřeby našich klientů. Produkt zakládání a prodeje ready-made společností vznikl v roce 2009 a v současné době je plnohodnotnou součástí našeho portfolia služeb. V roce 2015 byla založena naše třetí společnost Prague Business Accounting s.r.o., která se specializuje na vedení účetnictví a poskytování daňového poradenství. 
Transparetní ceny

Žádné skryté poplatky. Cenu, kterou si zde spočítáte, garantujeme.

 
Krátkodobé smlouvy

Nemusíte se vázat na déle, než potřebujete. Nabízíme i krátkodobé smlouvy.

 
Vyřízení do 1 hodiny

Smlouvu a podklady pro OR vám připravíme do 1 hodiny. Lze vyřešit i korespondenčně.

 
Žádné dosílky

Nemusíte platit a obnovovat dosílky u České pošty. Vaši korespondenci vám přepošleme. 2-3x týdně.