CZ EN
  +420 800 44 22 33

O nás

Společnost Prague Business Office s.r.o. se exkluzivně zaměřuje na poskytování firemních sídel, pronájem zasedacích místností a další související podnikatelský a právní servis. Naším cílem je poskytovat kvalitní a potřebné služby pro podnikatele, kterým tak usnadňujeme mnohdy složitý a časově náročný legislativní i byrokratický proces všemožných změn. Naším krédem je rychlost, profesionální komunikace a především transparentnost cenové nabídky. Společnost Prague Business Office s.r.o. vznikla v roce 2004 vyčleněním specifického know-how z advokátní kanceláře JUDr. Vladimír Szaba s cílem zlepšování poskytovaného servisu a další profesionalizace. Naše druhá společnost, Prague Business Companies s.r.o., pod jejíž hlavičkou je provozován prodej ready-made společností, vznikla na základě vzrůstající potřeby našich klientů. Produkt zakládání a prodeje ready-made společností vznikl v roce 2009 a v současné době je plnohodnotnou součástí našeho portfolia služeb.

Barbora Bártová

Jednatelka a výkonná ředitelka

Bára odpovídá za zajištění perfektního chodu společnosti, jak v oblasti vnitřních procesů, tak i směrem k zákazníkům a obchodním partnerům.
Bára je absoventkou bakalářského studia VŠE v Praze v oboru Podniková ekonomika a management. Pracovní zkušensti získala hlavně při pětiletém působení na pozici manažera prodeje ve společnosti NetTravel.cz, s.r.o. a téměř tříletém působení ve společnosti iSTEP s.r.o., kde měla na starosti projekt s názvem www.TravelPortal.cz. O ten pečovala především z obchodní a produktové stránky.

 
+420 222 745 043
 
bartova@pbo.cz

Jan Staněk, MBA

Jednatel a spolumajitel

Honzovou kompetencí je celofiremní strategie a oblast IT.
Honza je specialista v oblasti managementu a IT infrastruktury. Během více než desetileté praxe v oboru působil jako IT konzultant a manažer v bankovním a obchodním sektoru - Accenture, Česká spořitelna, 12Snap.com, Prague Business Journal. V letech 2002-2005 byl spolumajitelem a ředitelem společnosti Explorer a.s, významného poskytovatele webhostingových služeb v ČR, a v letech 2005-2009 spolumajitelem a ředitelem internetové cestovní agentury NetTravel.cz. 

 
+420 222 745 041
 
stanek@pbo.cz

Naďa Rysková

Jednatelka

Hlavní zodpovědností Nadi je finanční řízení a celofiremní strategie společnosti.
V roce 2003 Naďa založila internetovou cestovní agenturu NetTravel.cz, kde v letech 2003-2009 byla spolumajitelkou a ředitelkou. Právě z NetTravel.cz do naší společnosti přináší bohaté zkušenosti s finančním řízením a managementem.

 
+420 222 745 041
 
ryskova@pbo.cz

Benda Marek

Sales & Office Koordinátor

Marek má na starosti všechny činnosti, které činí naší klientelu spokojenou. Jedná se o samotnou komunikaci se zákazníky, komunikaci s úřady a soudy a v neposlední řadě má pod palcem veškerou administrativu, která pokrývá naše služby.
Marek je absolventem bakalářského studia na Vysoké škole obchodní, o.p.s. a má pracovní zkušenosti v oblasti komunikace a administrativy.

 
+420 222 745 047
 
benda@pbo.cz

Lenka Vokálková

Účetní oddělení

Lenka má na starosti účetní záležitosti obou našich společností - Prague Business Office s.r.o. i Prague Business Companies s.r.o. Máte-li tedy dotaz na fakturu či platbu, neváhejte se na ni obrátit.

 
+420 222 745 041
 
vokalkova@pbo.cz

Julie Koudelková

Asistentka

Naše asistentka Julie se stará o veškerou korespondenci našich klientů, vyzvedavaní obyčejných i doporucených dopisů a následné přeposílání. Také pravidelně aktualizuje seznamy přibývajících firmem, které jsou vyvěšovány na schránky. Pokud by jste tedy měli jakykoli dotaz či problém ohledne pošty, neváhejte se jí na cokoli zeptat.

 
+420 222 745 048
 
koudelkova@pbo.cz

Pešata Karel

Vymáhání pohledávek

Karel má na starosti záležitost nemilou, ale bohužel potřebnou. Jedná se o proces vymáhání pohledávek. Jesliže jste se dostali do svízelné situace a došlo k prodlení v úhradě, neváhejte se na něj obrátit.

 
+420 222 745 047
 
pesata@pbo.cz
 
Transparetní ceny

Žádné skryté poplatky. Cenu, kterou si zde spočítáte, garantujeme.

 
Krátkodobé smlouvy

Nemusíte se vázat na déle, než potřebujete. Nabízíme i krátkodobé smlouvy.

 
Vyřízení do 1 hodiny

Smlouvu a podklady pro OR vám připravíme do 1 hodiny. Lze vyřešit i korespondenčně.

 
Žádné dosílky

Nemusíte platit a obnovovat dosílky u České pošty. Vaši korespondenci vám přepošleme. 2-3x týdně.