Tento web používá k poskytování služeb, pro marketingové účely a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace
CZ EN
  +420 222 745 047

Úřední služby

Potřebujete zaregistrovat živnosti? Zajistit změnu sídla v obchodním rejstříku? Změnit zakladatelskou listinu společnosti?Obraťte se na nás! Vše pro vás rádi zajistíme, ať už se jedná o notářské služby, vypracování dokumentů a podání dokumentů do obchodního nebo živnostenského rejstříku, komunikaci s úřady anebo změny v dokumentaci společností související s novou legislativou (zákon o obchodních korporacích, nový občanský zákoník). Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, obraťte se na nás a my pro Vás vytvoříme nabídku šitou na míru vašim požadavkům.

V případě notářského zápisu je to nejpozději v termínu schůzky s notářem, v případě nutnosti přípravy dokumentů (valné hromady, změna akcií) a nebo podání žádostí do OR/ŽR je to předem (nejpozději při společné schůzce v případě osobního jednání nebo předem před odesláním dokumentů v případě korespondeční asistence). Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Mám zájem o uvedenou službu