Tento web používá k poskytování služeb, pro marketingové účely a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace
CZ EN
  +420 222 745 047

Ohlášení řemeslných a vázaných živností

Řemeslné a vázané živnosti jsou živnosti ohlašovací. Živnostenské oprávnění vzniká k datu ohlášení, tj. k datu podání formuláře na živnostenský úřad. Ke vzniku oprávnění k provozování řemeslné a vázané živností však nestačí pouze splňovat všeobecné podmínky provozování živnosti (dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost), ale také podmínky speciální. Těmi jsou buď doložení praxe nebo vzdělání, případně kombinace obou. Dokládá je tzv. odpovědný zástupce - osoba, která je ručitelem dodržování pravidel uvedených v živnostenském zákoně.

Služba obsahuje:

Co budeme potřebovat od vás:

Tato služba již
od 3 500 Kč

  Mám zájem o službu
 

Vyhnete se jednání s úřady

Proč nepřenechat tuto neoblíbenou a vyčerpávající aktivitu těm, které to baví?

 

Administrativu řešíme za vás

Netrapte se touto nekončící a unavující mravenčí prací a věnujte se zásadnějším věcem!

 

Šetříme váš drahocenný čas

Vaše požadavky řešíme rychle, a vy se tak vyhnete čekání a spoustě nervů.

 

Jsme tu pro vás od roku 2004

Poskytujeme vám profesionální služby již od roku 2004. Podnikejte s tím, kdo se vyzná.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám bezplatně pomůžeme se všemi otázkami. Náš specialista se vám ozve co nejdříve. 

Cena služby - 3 500 Kč

Téma změn ve společnostech je velmi široké a často individuální dle konkrétního textu zakladatelského dokumentu, výše základního kapitálu a jiných skutečností, proto si vyhrazujeme právo cenu ve výjimečných případech změnit a přizpůsobit ji realitě časové náročnosti a ceně notářských služeb. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Související služby:

U právnických osob (společností) je nutnou podmínkou registrace živnosti a jejího zápisu do obchodního rejstříku uvedení živnosti mezi předměty podnikání v zakladatelské listině. Živnost je nutno ohlásit na živnostenský úřad a po jejím zápisu do živnostenského rejstříku zapsat také do obchodního rejstříku.

Mám zájem o uvedenou službu