Tento web používá k poskytování služeb, pro marketingové účely a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace
CZ EN
  +420 222 745 047

Registrace koncesovaných živností

Koncesovanou živnost lze provozovat na základě uděleného státního povolení (koncese). Ke vzniku oprávnění k provozování koncesované živností však nestačí pouze splňovat všeobecné podmínky provozování živnosti (dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost), ale také podmínky speciální - je zapotřebí prokázat odbornou způsobilost a v některých případech splnit i další podmínky. To dokládá odpovědný zástupce - osoba, která je ručitelem dodržování pravidel uvedených v živnostenském zákoně. Přidělení koncese probíhá ve správním řízení, které má lhůtu 30 dnů. Po vyřízení žádosti je vydáno usnesení ke kterému je možno se do 15 dní vyjádřit (podat odvolání), a to i v případě, že je usnesení kladné. Až poté dojde k nabytí právní moci a k udělení koncese. Tuto službu poskytujeme také korespondenčně.

Služba obsahuje:

Co budeme potřebovat od vás:

Tato služba již
od 4 000 Kč

  Mám zájem o službu
 

Vyhnete se jednání s úřady

Proč nepřenechat tuto neoblíbenou a vyčerpávající aktivitu těm, které to baví?

 

Administrativu řešíme za vás

Netrapte se touto nekončící a unavující mravenčí prací a věnujte se zásadnějším věcem!

 

Šetříme váš drahocenný čas

Vaše požadavky řešíme rychle, a vy se tak vyhnete čekání a spoustě nervů.

 

Jsme tu pro vás od roku 2004

Poskytujeme vám profesionální služby již od roku 2004. Podnikejte s tím, kdo se vyzná.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám bezplatně pomůžeme se všemi otázkami. Náš specialista se vám ozve co nejdříve. 

Cena služby - 4 000 Kč

Téma změn ve společnostech je velmi široké a často individuální dle konkrétního textu zakladatelského dokumentu, výše základního kapitálu a jiných skutečností, proto si vyhrazujeme právo cenu ve výjimečných případech změnit a přizpůsobit ji realitě časové náročnosti a ceně notářských služeb. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Související služby:

U právnických osob (společností) je nutnou podmínkou registrace živnosti a jejího zápisu do obchodního rejstříku a uvedení živnosti mezi předměty podnikání v zakladatelské listině. Živnost je nutno ohlásit na živnostenský úřad a po jejím zápisu do živnostenského rejstříku zapsat také do obchodního rejstříku.

 

Mám zájem o uvedenou službu