Tento web používá k poskytování služeb, pro marketingové účely a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace
CZ EN
  +420 222 745 047

Založení společnosti

Založení s.r.o. nebo a.s. je díky legislativním požadavkům a byrokratickým procesům procedura, která je komplikovaná a časově velmi náročná. V případě, že potřebujete začít co nejrychleji podnikat a koupě ready-made společnosti Vám nevyhovuje,  nabízíme Vám produkt Založení společnosti na míruVyužijte naši komplexní profesionální asistenci. Vložte založení své nové společnosti do rukou odborníků, kteří za svou praxi založili již stovky společností! Založíme společnost přesně podle Vašich přání a požadavků.

Vyberte si svůj druh společnosti:

Založení společnosti již
za 6 900 Kč

  Mám zájem o založení
 

Okamžitě vás zapíšeme do OR

Společnosti vám založíme během jediné schůzky a po dodání všech dokumentů vás rovnou u nás zapíšeme do OR.

 

Založili jsme přes 400 společností

Klienti nám důvěřují již od roku 2004. Dopřejte si luxus v podobě profesionálního podnikatelského servisu.

 

Ušetříme vám týden času

Notář, živnostenský úřad, banka, obchodní rejstřík… co ještě musíte zařídit? Nic. Vše nechte na nás, postaráme se o to.

 

Vyhovíme každému

Založíme společnost na míru každému klientovi. Máte speciální požadavek? My jej vyřešíme.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám bezplatně pomůžeme se všemi otázkami. Náš specialista se vám ozve co nejdříve.

Založení společnosti

Založení s.r.o.

6 900 Kč

vč. DPH

Založení a.s.

39 900 Kč

vč. DPH

* Pokud je pro zakládanou společnost vyžadováno jiné sídlo, než sídlo z nabídky PBO, je k základní ceně založení společnosti účtován příplatek 3.000,- Kč vč. DPH.

** Při založení společnosti se sídlem z nabídky PBO sleva 20% na platby za toto sídlo.

V ceně služby je

  • Notářský zápis - zakladatelska listina či společenská smlouva obsahující jen povinné náležitosti (zjednodušená verze zakladatelského dokumentu)

  • Příprava veškerých dalších dokumentů potřebných pro zápis společnosti do OR a živností do ŽR

  • Registrace živností na ŽR

  • Zařízení zápisu společnosti do OR

V ceně služby není

  • Složení základního kapitálu

  • Zajištění jednatele nebo členů předstevenstva/dozorčí rady

  • Zajištění odpovědného zástupce pro živnosti uvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

  • Zakladatelský dokument obsahující i jiné než povinné náležitosti (složitejší verze zakladatelské listiny) - příplatek 3000 Kč

Mám zájem o založení společnosti na míru

 

Průběh založení společnosti

1. Služba založení společnosti je určena pro ty, kteří mají zájem o založení společnosti na míru. Hlavním rozdílem oproti koupi ready made společnosti (která je založena výhradně za účelem dalšího prodeje) je, že společnost není v okamžiku prodeje služby zapsána v OR, nemá IČ a klient musí složit základní kapitál. Výhodou naopak je, že je možné vytvořit individuální konfiguraci zakládané společnosti (počet společníků, statutárů, výše ZK, struktura a.s., počet a druh akcií atp.), a dále, že v obchodním rejstříku je jako první majitel uveden právě klient - zakladatel, nikoliv naše společnost.

Prvním krokem je tedy rozhodně rozhodnout, zda máte zájem o koupi ready made společnosti nebo o její založení na míru. A dále o jakou společnost máte zájem. Poskytujeme servis k založení společnosti s ručením omezeným a k akciové společnosti.

Dalším krokem je rozmyslet si, zda pro váš případ bude postačující zakladatelská listina obsahující pouze povinné náležitosti nebo zda budete potřebovat její složitější verzi. Složitější verzi můžete pořídit za příplatek 3000 Kč vč. DPH.

2. Rozmyslete si, zda máte zájem využít zároveň služby poskytování virtuálního sídla. Pokud ne, nebude pro Vás platit zvýhodněná cena a budeme Vám účtovat příplatek ve výši 3000 Kč vč. DPH. Příplatek se platí i v případě, že si vyberete naše virtuální sídlo avšak uhradíte dopředu na méně než 12 měsíců. Seznam našich virtuálních sídel naleznete zde. Poskytneme Vám slevu ve výši 20% oproti ceníku a navíc ještě další slevu až 20% za délku předplaceného období. Slevy se kombinují!

3. Vyplňte on-line objednávku, kde uvedete výše požadované údaje. Pokud Vám nevyhovuje odeslání objednávky on-line, je samozřejmě možné nás oslovit telefonicky či e-mailem.

4. Na základě těchto údajů Vás budeme kontaktovat a připravíme veškeré potřebné podklady pro založení společnosti, jmenování statutárních, popř. dozorčích orgánů, registraci živností a umístění sídla. Pro založení firmy, resp. sepsání její zakladatelské lisiny / společenské smlouvy / stanov je nutná přítomnost notáře. Především podle jeho možností bude určen termín schůzky, který proběhne v naší kanceláři - Těšnov 5, Praha 1.

5. Po podpisu všech dokumentů a sepsání zakladatelského dokumentu notářem zařídíme nejprve zápis všech požadovaných živností do ŽR a následně zápis všech skutečností do OR. Za společnost lze jednat/podepisovat/fakturovat až od jejího zápisu do OR, dříve nikoli. Živnostenský odbor i obchodní rejstřík mají na vyřízení podaní 5 pracovních dnů, a to každý zvlášť, přičemž lhůta začíná bežet dnem následujícím po podání dokumentace. Rychlejší lhůtu nejsme schopni garantovat.

6. Před podáním žádosti do obchodního rejstříku je nutné složit základní kapitál do banky a doručit nám potvrzení o složení vkladu. To lze provést až na základě existující zakladatelské listiny a je to povinností klienta.

7. Službu výkonu funkce statutárních orgánů nebo odpovědných zástupců neposkytujeme.

8. Po zápisu společnosti do OR budou statutárním orgánům doručeny přístupové údaje do datové schránky, statutár má povinnost společnost registrovat k dani z příjmu, popř. jiným daním.

 

Máte-li zájem o další informace o založení firmy, podívejte se do našeho blogu na články:

- Založení s.r.o. v roce 2016

- Jak začít podnikat?

- Podmínky založení akciové společnosti: Jak rychle založit akciovou společnost?

- Založit si firmu sám, nebo koupit ready made společnost?

 

 

Zobrazit další informace
Můžete nás ihned kontaktovat
Naši odborní konzultanti
Vám rádi zodpoví veškeré dotazy
 
+420 222 745 047
Kde nás najdete?
  Všechny kontakty
 
Transparetní ceny

Žádné skryté poplatky. Cenu, kterou si zde spočítáte, garantujeme.

 
Krátkodobé smlouvy

Nemusíte se vázat na déle, než potřebujete. Nabízíme i krátkodobé smlouvy.

 
Vyřízení do 1 hodiny

Smlouvu a podklady pro OR vám připravíme do 1 hodiny. Lze vyřešit i korespondenčně.

 
Žádné dosílky

Nemusíte platit a obnovovat dosílky u České pošty. Vaši korespondenci vám přepošleme. 2-3x týdně.