Ušetříme vám týden času

Notář, živnostenský úřad, banka, obchodní rejstřík… co ještě musíte zařídit? Nic. Vše nechte na nás, postaráme se o to.

Garantujeme bezdlužnost

Smluvně garantujeme prodej naprosto nových a nezatížených společností.

Založili jsme přes 400 společností

Klienti nám důvěřují již od roku 2004. Dopřejte si luxus v podobě profesionálního podnikatelského servisu.

Okamžitě vás zapíšeme do OR

Společnost na vás převedeme během jediné schůzky a rovnou vás zapíšeme do OR.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám bezplatně pomůžeme se všemi otázkami. Náš specialista se vám ozve co nejdříve.

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby zpracování nabídky poptávané služby.

Zaškrtnutím políčka dáváte společnosti Prague Business Office s.r.o. souhlas se zpracování osobních údajů pro marketingové účely. Slibujeme, že vám budeme zasílat pouze zajímavé informace z podnikatelské oblasti týkající se námi nabízených služeb.

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.

Mám zájem o službu

Založení společnosti Ready-made společnost

Jak postupovat při pořízení obchodní společnosti?

Postup při koupi ready made společnosti

  1. Vyberete si z naší nabídky ready made společností podle svých potřeb. Pokud se rozhodnete pořídit si zároveň s ní virtuální sídlo, získáte slevu 20 %. Prohlédněte si detail společností, nabízíme vám ready made s.r.o. i ready made akciové společnosti, a rozmyslete si, zda chcete něco změnit. Pokud budete chtít změnit název společnosti, předmět podnikání, základní kapitál, přesunout sídlo mimo Prahu nebo měnit počet jednatelů, členů představenstva či dozorčí rady, bude potřeba změnit zakladatelskou listinu.
  2. Objednáte si svoji ready made společnost. Objednávky přijímáme přes on-line formulář, telefonem nebo e-mailem a do hodiny připravíme podklady k předání a podpisu společnosti. V případě, že budete chtít pozměnit zakladatelskou listinu, může se tato lhůta protáhnout. U její změny totiž musí být přítomný notář.
  3. Přijdete k nám do kanceláře na adresu Těšnov 5 na Praze 1. U nás podepíšeme potřebné dokumenty o předání a prodeji ready made společnosti do vašich rukou. Nejste z Prahy? Nevadí, domluvíte se s námi na korespondenčním převodu společnosti. Jakmile podepíšete smlouvu, můžete začít za společnost jednat a fakturovat. S ready made společností na nic nečekáte a podnikáte ihned.
  4. Po podpisu dokumentů okamžitě registrujeme požadované živnosti a necháváme zapsat změny do obchodního rejstříku. Veškeré tyto administrativní činnosti jsou již zahrnuté v ceně ready made společnosti a vy nic nedoplácíte. Jestliže budete mít zájem, vyplníme a odešleme za vás také přihlášku k DPH. Více informací naleznete zde.

Postup při založení společnosti

Kromě prodeje ready made společností vám nabízíme také založení obchodní společnosti. Tuto společnost si poskládáte doslova na míru svým potřebám a my vám s jejím založením pomůžeme.

Využijte toho, že si u této služby můžete zvolit počet společníků, statutárů, výši základního kapitálů, zda máte zájem o založení společnosti s ručením omezeným nebo o založení akciové společnosti, počet a druh akcií a další náležitosti. V obchodním rejstříku pak budete uvedeni jako první majitel společnosti vy. V případě, že nemáte kanceláře, máme pro vás k dispozici virtuální sídlo. Díky němu od nás získáte 20% slevu.

Společnost na klíč si objednáte odesláním online objednávky, telefonicky nebo e-mailem. Jakmile ji od vás obdržíme, neprodleně vás kontaktujeme a doptáme se na podrobnosti, abychom mohli připravit podklady potřebné pro založení společnosti. Všechny dokumenty podepíšete u nás, v kancelářských prostorách na adrese Těšnov 5 na Praze 1. U sepsání zakladatelské listiny bude samozřejmě asistovat notář.

Jakmile podepíšete zakladatelskou listinu, složíte v bance základní kapitál a dodáte nám potvrzení o složení vkladu. My vám poté okamžitě zařídíme zápis všech požadovaných činnosti do ŽR a poté zápis všech skutečnosti do OR. Živnostenský odbor i obchodní rejstřík mají každý zvlášť na vyřízení podávaných žádostí 5denní lhůtu, která začíná běžet den po odevzdání požadované dokumentace. Se svou společností založenou na klíč tak můžete začít podnikat 12 dnů po podpisu zakladatelské listiny a ostatních podkladů.