Mám zájem o založení společnosti na míru

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby zpracování nabídky poptávané služby.

Zaškrtnutím políčka dáváte společnosti Prague Business Office s.r.o. souhlas se zpracování osobních údajů pro marketingové účely. Slibujeme, že vám budeme zasílat pouze zajímavé informace z podnikatelské oblasti týkající se námi nabízených služeb.

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.V ceně služby je

 • Příprava podkladů pro založení společnosti a lustrace názvu zakládané společnosti
 • Sjednáni schůzky s notářem
 • Sepsání zakladatelské listiny či společenské smlouvy
 • Ověření podpisů na všech dokumentech
 • Vyřízení volných, řemeslných, koncesovaných i vázaných živností
 • Zajištění souhlasu s umístěním sídla
 • Výpis z rejstříku trestů, živnostenského rejstříku a katastru nemovitostí
 • Poplatky za zápis společnosti do obchodního a živnostenského rejstříku

V ceně služby není

 • Složení základního kapitálu
 • Zajištění jednatele
 • Zajištění odpovědného zástupce pro řemeslné, vázané a koncesované živnosti
 • Zakladatelský dokument obsahující i jiné než povinné náležitosti (rozšířená verze zakladatelské listiny) – zajistíme za příplatek 3.000,-Kč
Založení s.r.o. 8 900 Kč vč. DPH

* Pokud je pro zakládanou společnost vyžadováno jiné sídlo, než sídlo z nabídky PBO, je k základní ceně založení společnosti účtován příplatek 3.000,- Kč vč. DPH.

Ušetříme vám týden času

Notář, živnostenský úřad, banka, obchodní rejstřík… co ještě musíte zařídit? Nic. Vše nechte na nás, postaráme se o to.

Garantujeme bezdlužnost

Smluvně garantujeme prodej naprosto nových a nezatížených společností.

Založili jsme přes 400 společností

Klienti nám důvěřují již od roku 2004. Dopřejte si luxus v podobě profesionálního podnikatelského servisu.

Okamžitě vás zapíšeme do OR

Společnost na vás převedeme během jediné schůzky a rovnou vás zapíšeme do OR.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám bezplatně pomůžeme se všemi otázkami. Náš specialista se vám ozve co nejdříve.

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby zpracování nabídky poptávané služby.

Zaškrtnutím políčka dáváte společnosti Prague Business Office s.r.o. souhlas se zpracování osobních údajů pro marketingové účely. Slibujeme, že vám budeme zasílat pouze zajímavé informace z podnikatelské oblasti týkající se námi nabízených služeb.

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.

Průběh založení společnosti s ručením omezeným

 1. Rozmyslete si, zda máte zájem využít zároveň služby poskytování virtuálního sídla. Pokud ne, nebude pro Vás platit zvýhodněná cena a budeme Vám účtovat příplatek ve výši 3000 Kč vč. DPH. Příplatek se platí i v případě, že si vyberete naše virtuální sídlo avšak uhradíte dopředu na méně než 12 měsíců. Seznam námi poskytovaných sídel naleznete zde. Poskytneme Vám slevu ve výši 20% oproti ceníkové slevě a dalších slev lze dosáhnout v případě volby delší než kvartální předplatby. Slevy lze kombinovat a tím dosáhnout až 36% slevy.
 2. Vyplňte on-line objednávku, kde uvedete výše požadované údaje. Pokud Vám nevyhovuje odeslání objednávky on-line, je samozřejmě možné nás oslovit telefonicky či e-mailem.
 3. Na základě těchto údajů Vás budeme kontaktovat a připravíme veškeré potřebné podklady pro založení společnosti s ručením omezeným, jmenování jednatelů, registraci živností a umístění sídla. Pro založení společnosti, resp. sepsání její zakladatelské listiny/společenské smlouvy je nutná přítomnost notáře. Především podle jeho možností bude určen termín schůzky, který proběhne v naší kanceláři - Těšnov 5, Praha 1.
 4. Po podpisu všech dokumentů a sepsání zakladatelského dokumentu notářem zařídíme nejprve zápis všech požadovaných živností do ŽR a následně zápis všech skutečností do OR. Za společnost s.r.o. lze jednat/podepisovat/fakturovat až od jejího zápisu do OR, dříve nikoli. Živnostenský odbor i obchodní rejstřík mají na vyřízení podaní 5 pracovních dnů, a to každý zvlášť, přičemž lhůta začíná bežet dnem následujícím po podání dokumentace. Rychlejší lhůtu nejsme schopni garantovat.
 5. Před podáním žádosti do obchodního rejstříku je nutné složit základní kapitál do banky a doručit nám potvrzení o složení vkladu. To lze provést až na základě existující zakladatelské listiny a je to povinností klienta.
 6. Službu výkonu funkce statutárních orgánů nebo odpovědných zástupců neposkytujeme.
 7. Po zápisu společnosti do OR budou jednatelům doručeny přístupové údaje do datové schránky, jednatel má povinnost společnost registrovat k dani z příjmu, popř. jiným daním.