Ušetříme vám týden času

Notář, živnostenský úřad, banka, obchodní rejstřík… co ještě musíte zařídit? Nic. Vše nechte na nás, postaráme se o to.

Garantujeme bezdlužnost

Smluvně garantujeme prodej naprosto nových a nezatížených společností.

Založili jsme přes 400 společností

Klienti nám důvěřují již od roku 2004. Dopřejte si luxus v podobě profesionálního podnikatelského servisu.

Okamžitě vás zapíšeme do OR

Společnost na vás převedeme během jediné schůzky a rovnou vás zapíšeme do OR.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám bezplatně pomůžeme se všemi otázkami. Náš specialista se vám ozve co nejdříve.

Omlouváme se, formulář nyní není dostupný. Ozvěte se nám na tel. čísle +420 222 745 047 nebo napište na info@pbo.cz.

Mám zájem o založení společnosti na míru

Omlouváme se, formulář nyní není dostupný. Ozvěte se nám na tel. čísle +420 222 745 047 nebo napište na info@pbo.cz.

Jak si založíte společnost podle svých představ

Kromě prodeje ready made společností vám nabízíme také založení společnosti na klíč. Tuto společnost si poskládáte doslova na míru svým potřebám a my vám s jejím založením pomůžeme.

Využijte toho, že si u společnosti na klíč můžete zvolit počet společníků, statutárů, výši základního kapitálů, zda chcete společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost, počet a druh akcií a další náležitosti. V obchodním rejstříku pak budete uvedeni jako první majitel společnosti vy. V případě, že nemáte kanceláře, máme pro vás k dispozici virtuální sídlo. Díky němu od nás získáte 20% slevu.

Společnost na klíč si objednáte odesláním online objednávky, telefonicky nebo e-mailem. Jakmile ji od vás obdržíme, neprodleně vás kontaktujeme a doptáme se na podrobnosti, abychom mohli připravit podklady potřebné pro založení společnosti. Všechny dokumenty podepíšete u nás, v kancelářských prostorách na adrese Těšnov 5 na Praze 1. U sepsání zakladatelské listiny bude samozřejmě asistovat notář.

Jakmile podepíšete zakladatelskou listinu, složíte v bance základní kapitál a dodáte nám potvrzení o složení vkladu. My vám poté okamžitě zařídíme zápis všech požadovaných činnosti do ŽR a poté zápis všech skutečnosti do OR. Živnostenský odbor i obchodní rejstřík mají každý zvlášť na vyřízení podávaných žádostí 5denní lhůtu, která začíná běžet den po odevzdání požadované dokumentace. Se svou společností založenou na klíč tak můžete začít podnikat 12 dnů po podpisu zakladatelské listiny a ostatních podkladů.