Mám zájem o založení společnosti na míru

:
:
:

Ušetříme vám týden času

Notář, živnostenský úřad, banka, obchodní rejstřík… co ještě musíte zařídit? Nic. Vše nechte na nás, postaráme se o to.

Garantujeme bezdlužnost

Smluvně garantujeme prodej naprosto nových a nezatížených společností.

Založili jsme přes 400 společností

Klienti nám důvěřují již od roku 2004. Dopřejte si luxus v podobě profesionálního podnikatelského servisu.

Okamžitě vás zapíšeme do OR

Společnost na vás převedeme během jediné schůzky a rovnou vás zapíšeme do OR.

Nevíte si rady s výběrem?

Rádi vám bezplatně pomůžeme se všemi otázkami. Náš specialista se vám ozve co nejdříve.

Průběh založení akciové společnosti

  1. K založení akciové společnosti na míru vám nabízíme také službu poskytnutí virtuálního sídla. Pokud si pronajmete sídlo na minimálně 12 měsíců, získáte zároveň s ním zvýhodněnou cenu a nebudete platit poplatek ve výši 3 000 Kč vč. DPH. Prohlédněte si seznam našich virtuálních sídel zde. Slevu 20 % oproti ceníku a další slevy získáte, pokud si zvolíte delší než kvartální předplatbu. Díky kombinaci různých slev se konečná sleva může vyšplhat až na 36 %.
  2. Vyplňte on-line objednávku, kde uvedete, zda virtuální sídlo chcete a na jak dlouhou dobu. Objednávku nám můžete zadat také telefonicky nebo e-mailem.
  3. Obratem vás kontaktujeme a připravíme veškeré potřebné podklady pro založení vaší akciové společnosti na míru. Stejně tak nachystáme dokumenty pro jmenování jednatelů, registraci živnosti a umístění sídla. Pro založení společnosti, resp. sepsání její zakladatelské listiny a stanov je nutná přítomnost notáře. Podle jeho časových možností bude určen termín schůzky, který proběhne v naší kanceláři na adrese Těšnov 5, Praha 1.
  4. Jakmile notář podepíše všechny dokumenty, zakladatelskou listinu a stanovy, necháme zapsat všechny požadované živnosti do ŽR a posléze i do OR. Poté, co bude společnost zapsána do OR, můžete za ni jednat/podepisovat/fakturovat. Živnostenský odbor i obchodní rejstřík vyřídí podání do 5 pracovních dnů. Tuto lhůtu má každý úřad zvlášť a začíná běžet dnem, který následuje po podání dokumentace. Rychlejší lhůtu nejsme schopni garantovat.
  5. Na základě existující zakladatelské listiny a před podáním žádosti do obchodního rejstříku je vaší povinností složit základní kapitál do banky a doručit nám potvrzení o složení vkladu.
  6. Službu výkonu funkce statutárních nebo dozorčích orgánů nebo odpovědných zástupců neposkytujeme.
  7. Po zápisu společnosti do OR budou jednatelům doručeny přístupové údaje do datové schránky. Představenstvo/statutární ředitel má povinnost společnost registrovat k dani z příjmu, popř. jiným daním.