Provozovatel webu, společnost Prague Business Office, s.r.o., Těšnov 1163/5, 110 00 Praha 1, IČ 271 43 481, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Prohlížením našeho webu dáváte souhlas s jejich využíváním.

Další informace
Zpět na výpis novinek

Připravili jsme pro vás speciální lednovou akci - ke každému zřízenému virtuálnímu sídlu nebo zakoupené ready made společnosti od nás dostanete jako dárek krásnou zimní bundu značky LOAP.

Akce je časově omezená do vyčerpání zásob. Neváhejte a zakupte sídlo nebo společnost ještě dnes!

 

Podmínky akce Bunda zdarma (dále jen "Akce")

 

Akci organizuje společnost Prague Business Office s.r.o., se sídlem Těšnov 1163/5, Praha 1 - Nové Město, PSČ 110 00, IČ 271 43 481, která je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 99557 (dále jen PBO) a společnost Prague Business Companies s.r.o., se sídlem Doudlebská 1046/8, Praha 4 - Nusle, PSČ 140 00, IČ 24678 767, která je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 165490 (dále jen PBC).

 

Podmínky akce (dále jen "Podmínky"):

1. Akce probíhá v období od 14.1.2013 do odvolání.

2. Společnost PBO věnuje každému zákazníkovi, který uzavře smlouvu o poskytování virtuálního sídla v období trvání akce, dámskou zimní bundu značky LOAP.

3. Společnost PBC věnuje každému zákazníkovi, který zakoupí ready made společnost v období trvání akce, dámskou zimní bundu značky LOAP.

4. Jestliže si zákazník zakoupí ready made společnost, ke které zároveň zřídí virtuální sídlo od Prague Business Office s.r.o., má nárok pouze na jednu dámskou zimní bundu značky LOAP.

5. Jestliže zákazník zřídí více virtuálních sídel najednou, má nárok pouze na jednu dámskou zimní bundu značky LOAP.

6. Jestliže zákazník zakoupí najednou více ready made společností, má nárok pouze na jednu dámskou zimní bundu značky LOAP.

7. Jestliže zákazník uplatňuje jinou než ceníkovou cenu, nemá nárok na žádnou dámskou zimní bundu značky LOAP.

8. Odběr dámské zimní bundu značky LOAP je možný osobně v kontaktní kanceláři společnosti Prague Business Office s.r.o., Těšnov 5, Praha 1 - Nové Město, PSČ 110 00.

9. Společnost PBO má právo podle vlastního uvážení tuto Akci zrušit.

10. Společnost PBC má právo podle vlastního uvážení tuto Akci zrušit.