Provozovatel webu, společnost Prague Business Office, s.r.o., Těšnov 1163/5, 110 00 Praha 1, IČ 271 43 481, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Prohlížením našeho webu dáváte souhlas s jejich využíváním.

Další informace
Zpět na výpis novinek

S radostí Vás informujeme, že na základě mnoha žádostí našich klientů rozšiřujeme portfolio služeb o vedení účetnictví.

Službu kompletního vedení účetnictví vč. vypracování daňového přiznání k dani z příjmu nabízíme v ceně již od 650 Kč / měsíc.

Vypracování daňového přiznání a přehledů o příjmech a výdajích pro zdravodní pojišťovnu a ČSSZ pro živnostníka, který uplatňuje výdaje procentem z příjmů, pro Vás připravíme za 3500 Kč.

Nabídku jednotlivých balíčků naleznete zde.

Záštitu nad účetnictvím má náš tým v čele s Ing. Janou Krafkovou, která vystudovala Vysokou školu ekonomickou a má desetiletou zkušenost s vedením účetnictví a financí malých i velkých firem i s komunikací se státní správou. Samozřejmá je také podpora naší daňové poradkyně Bc. Heleny Kalinové, se kterou již roky spolupracujeme.

Účtování bude probíhat v programu Flexibee, ke kterému budete mít vždy přístup a Vaše účetnictví tak budete mít stále pod kontrolou.

V případě Vašeho zájmu či jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Prague Business Office s.r.o.
Služby pro Vaše podnikání pod jednou střechou

tel.: 222 745 041
e-mail: info@pbo.cz