Název společnosti
Kapitál
Sídlo
Založeno
Cena od *
 
Název společnosti
Kapitál
2 000 000 Kč
Sídlo
Praha 1
Založeno
2023
Cena od *
54 900 Kč
Název společnosti
Kapitál
2 000 000 Kč
Sídlo
Praha 1
Založeno
2024
Cena od *
54 900 Kč
Název společnosti
Kapitál
2 000 000 Kč
Sídlo
Praha 1
Založeno
2023
Cena od *
54 900 Kč
Název společnosti
Kapitál
2 000 000 Kč
Sídlo
Praha 1
Založeno
2023
Cena od *
54 900 Kč

* uvedené ceny jsou osvobozené od DPH

 • Ready made společnost je zapsaná v obchodním rejstříku a má IČ.
 • Všechny podklady pro převod společnosti připravíme do hodiny, podnikáte okamžitě.
 • Garance bezdlužnosti je součástí smlouvy o převodu obchodního podílu.
 • Transparentní cena včetně DPH, prodej obchodních podílů je od DPH osvobozen, není nutné platit DPH navíc jako u konkurence!
 • Veškerou administrativu a právní servis při koupi/přepisu zařídíme my!
 • Základní kapitál splacen v plné výši.

Mám zájem o ready-made společnost

:
:

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby zpracování nabídky poptávané služby.

Zaškrtnutím políčka dáváte společnosti Prague Business Office s.r.o. souhlas se zpracování osobních údajů pro marketingové účely. Slibujeme, že vám budeme zasílat pouze zajímavé informace z podnikatelské oblasti týkající se námi nabízených služeb.

Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů.

Jak probíhá prodej společnosti
a co služba obsahuje

 • Vyberte si: zda máte zájem o ready made s.r.o. či a.s., jakou výši má mít základní kapitál, kdy má být založena (čím nižší základní kapitál a čím novější tím levnější), popř. kde má být společnost usídlena.
 • Rozmyslete si, zda je třeba změnit zakladatelskou listinu. Zakladatelská listina se mění notářským zápisem, za který je třeba uhradit příplatek ve výši 5000 Kč vč. DPH. Mění se v následujících případech: vlastní název společnosti, - sídlo mimo Prahu, vlastní předměty podnikání (živnosti), jiný počet jednatelů a společníků než 1 - u s.r.o., jiný počet členů představenstva než 1 v případě jediného akcionáře, než 3 v případě více akcionářů - u a.s., jiný počet členů dozorčí rady než 3 - u a.s., jiná výše základního kapitálu.
 • Rozmyslete si, zda máte zájem využít zároveň služby poskytování virtuálního sídla. Pokud ne, nebude pro Vás platit zvýhodněná cena a budeme Vám účtovat příplatek ve výši 3000 Kč vč. DPH. Seznam našich virtuálních sídel naleznete zde.
 • Vyplňte on-line objednávku, kde uvedete výše požadované údaje. Pokud Vám nevyhovuje odeslání objednávky on-line, je samozřejmě možné nás oslovit telefonicky či e-mailem. Na objednávky Vás budeme kontaktovat a jsme schopni do hodiny připravit veškeré potřebné podklady pro převod obchodního podílu, jmenování nových orgánů, registraci živností a umístění sídla. V případě nutnosti změny zakladatelské listiny se tato lhůta může protáhnout z důvodu nutnosti přítomnosti notáře.
 • Veškeré dokumenty podepíšeme v prostorách našich kanceláří na adrese Těšnov 5, Praha 1. V případě zájmu o korespondenční převod nás prosím kontaktujte telefonicky. Den podpisu smlouvy je dnem jmenování nového jednatele/představenstva/dozorčí rady/statutárního ředitele a zpravidla také dnem, kdy dojde k odhlášení živností. Od tohoto dne je možné za společnost jednat (podepisovat) a fakturovat. Společnost je již zapsaná v OR, má splacený základní kapitál, má založený účet u Komerční banky, byla registrována dani z příjmu právnických osob a má zřizenu datovou schánku.
 • Bezprostředně po podpisu dokumentů necháme zaregistrovat požadované živnosti a následně necháme zapsat změny do obchodního rejstříku. K zápisu změn do všech rejstříků dojde dle správních lhůt cca. za 10 pracovních dní.
 • V případě zájmu je možné vyřídit registraci k DPH, více informací naleznete zde.
 • Vzor smlouvy o převodu naleznete zde: prodej s.r.o. - založeno do 2013založeno od 2014prodej a.s.
 • Službu výkonu funkce jednatelů, členů představenstva, členů dozorčí rady nebo odpovědných zástupců neposkytujeme.

 Máte-li zájem o další informace, podívejte se do našeho blogu na články:

Založi si firmu sám nebo koupit ready made společnost?

Představuje ready made společnost vhodnou formu pro vaše podnikání?

Rozdíl mez firmou na klíč a ready made společností

Založit si firmu sám, nebo koupit ready made společnost?

Jak začít podnikat?