Provozovatel webu, společnost Prague Business Office, s.r.o., Těšnov 1163/5, 110 00 Praha 1, IČ 271 43 481, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Prohlížením našeho webu dáváte souhlas s jejich využíváním.

Další informace

Kapitál akciové společnosti tvoří jednotlivé podíly – akcie, s kterými se obchoduje na kapitálových trzích. Každý akcionář ručí za ztráty své společnosti pouze svým vlastním podílem. Naproti tomu společnost ručí za své závazky celým svým majetkem a z tohoto důvodu musí mít vytvořený rezervní fond. Akciová společnost patří tradičně mezi oblíbené formy obchodní společnosti v České republice.

Jak probíhá založení a.s.

  •       K založení akciové společnost musíte přijmout stanovy, které mají charakter veřejné listiny.
  •       Akciová společnost vzniká dnem zápisu do obchodního rejstříku.
  •       Do banky složíte jako vklad minimálního základního kapitálu a.s. 2 mil. Kč.

 

Ready-made a.s.

Rychlý a bezproblémový způsob, jak můžete začít s podnikáním. Ready-made a.s. je již zapsaná v obchodním rejstříku a má tedy splacený základní kapitál, vyhnete se díky tomu veškeré komunikaci s úřady i potřebě disponovat hotovostí pro splacení základního kapitálu. Dokumenty potřebné k převodu společnosti vyřídíme za vás. Převod společnosti můžeme vyřešit osobně nebo korespondenčně v závislosti na vašem přání.

 

Založení a.s. na míru

Vytvoříme vám společnost podle vašich individuálních představ. V obchodním rejstříku budete uvedeni jako první orgány společnosti, popř. akcionář (ten se však do obchodního rejstříku zapisuje jen v případě jediného vlastníka všech akcií). Postaráme se o veškerou komunikaci s úřady a potřebnou administrativu. Ušetříme vám čas a zároveň se můžete spolehnout na naše dlouholeté zkušenosti se zakládáním a.s.

 

Poskytnutí virtuálního sídla

V případě vašeho zájmu vám poskytneme virtuální sídlo, které se zapisuje jako adresa sídla nebo místo podnikání a primárně slouží pro přijímání vaší korespondence. Poštu za vás přebíráme my a můžeme vám ji buď přeposlat nebo připravit k osobnímu odběru. Objednávku můžete provést telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho formuláře.

Zpět na seznam článků